Karmar.rzeszow.pl

1

Strona internetowa karmar.rzeszow.pl została zaprojektowana i wykonana na zlecenie rzeszowskiej firmy KARMAR zajmującej się sprzedażą detaliczną okien, drzwi, bram garażowych, rolet oraz innych artykułów z branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Witryna zbudowana jest według najnowszych trendów web usability, czyli użyteczności dla odwiedzających. Najważniejsze elementy oferty zostały przedstawione za pomocą dużych klikalnych ikon, które umieszczono na początku witryny. Duży slider na stronie głównej pozwala umieszczać informacje o aktualnych promocjach i zniżkach. Łagodny i przejrzysty design nie męczy odbiorcy zbyt dużą ilością informacji, dzięki czemu użytkownik dłużej pozostaje na stronie. Odpowiednie linki w formie dużych przycisków odsyłają użytkownika w poszczególne szczegóły oferty.

Na stronie zastosowano rozbudowany formularz wyceny, który ułatwia komunikację pomiędzy użytkownikiem a pracownikami firmy. Na stopce umieszczono wszystkie linki potrzebne dla klientów.

Fotografie wnętrz oraz produktów zostały wykonane przez nas!

Witryna jest responsywna (dostosowuje się do różnych rozmiarów wyświetlaczy takich jak np. smartfon, tablet, laptop), stworzona jest zgodnie z aktualnymi wskazówkami dla webmasterów Google. Dzięki temu prawidłowo indeksuje się w wyszukiwarce Google, jest dobrze przygotowana pod pozycjonowanie i zbieranie naturalnego ruchu.

ZOBACZ ONLINE

Poprzedni Portfolio Następny Portfolio

Skomentuj

Twój email nie zostanie opublikowany.  Pola obowiązkowe oznaczono *

Potrzebujesz nowoczesnej strony www? Chcesz odświeżyć starą witrynę? Zadzwoń do nas!

  KONTAKT