Koliber-Bus.pl

1

Strona internetowa koliber-bus.pl została stworzona na zlecenie Koliber BUS – znanego przewoźnika na podkarpackim rynku transportu osobowego.

Serwis w przystępny sposób prezentuje ofertę firmy oraz park maszyn, którym firma dysponuje. Jednym z zadań, jakie postawił przed nami zleceniodawca było wykonanie nowego, czytelnego rozkładu jazdy. Zaprojektowana została przejrzysta tabela z podziałem kursów na dni robocze, soboty oraz niedziele. Dla lepszej czytelności zastosowano rożne odcienie barw w poszczególnych wierszach tabeli. Rozkład został stworzony z myślą o współczesnych urządzeniach mobilnych dlatego dobrze wyświetla się na telefonach komórkowych i tabletach.

Dla wygody pasażerów stworzony został formularz zamówienia biletów miesięcznych. Dzięki temu kupno biletu miesięcznego jest szybkie i proste.

Strona koliber-bus.pl jest w pełni responsywna (dostosowuje się do różnych wielkości ekranów, niezależnie czy jest to smartfon, tablet, czy komputer typu desktop), zaprojektowana zgodnie ze wskazówkami Google. Dzięki temu serwis może osiągać lepsze pozycje w wyszukiwarce Google.

ZOBACZ ONLINE

Poprzedni Portfolio Następny Portfolio

Skomentuj

Twój email nie zostanie opublikowany.  Pola obowiązkowe oznaczono *

Potrzebujesz nowoczesnej strony www? Chcesz odświeżyć starą witrynę? Zadzwoń do nas!

  KONTAKT