Premier Google Partner – jesteśmy wśród najlepszych!

  • REFIX
  • Blog
  • Premier Google Partner – jesteśmy wśród najlepszych!
1

Nasza wieloletnia współpraca z Google została doceniona przyznaniem certyfikatu Premier Google Partner. Odznaczenie to nadawane jest nielicznym agencjom marketingowym, które spełnią szereg restrykcyjnych wymogów stawianych im przez Google.

Agencje pretendujące do statusu Premier muszą wykazać się m.in.: wysoką jakością prowadzonych kampanii, skutecznością podejmowanych działań, wykorzystywaniem zaawansowanych rozwiązań AdWords, długą współpracą z klientami i aktywnym poszerzaniem ich grona oraz wydatkami na odpowiednio wysokim poziomie. Niezbędna jest oczywiście również współpraca ze specjalistami, których szeroka wiedza dotycząca AdWords jest potwierdzona posiadanymi przez nich certyfikatami.

Na profilach odznaczonych firm odnaleźć można posiadane przez nie specjalizacje. Oznaczają one, że agencja ma odpowiednie doświadczenie w prowadzeniu kampanii w danym segmencie. Obecnie posiadamy specjalizacje w zakresie:

  • reklamy w sieci wyszukiwania – promocja firm w wyszukiwarce Google oraz innych wyszukiwarkach korzystających z jej silnika,
  • reklamy mobilnej – zoptymalizowanej pod kątem coraz chętniej używanych urządzeń mobilnych,
  • reklamy w sieci reklamowej – skierowanej na miliony witryn, które współpracują z Google. W tym segmencie chętnie stosowany jest remarketing oraz prowadzone są kampanie ukierunkowane na zwiększenie świadomości marki,
  • reklamy w Zakupach Google – nieocenione w przypadku branży e-commerce; pojawiają się jako niewielkie banery zawierające zdjęcie produktu, jego nazwę i cenę.

Aktualnie prowadzimy kilkadziesiąt projektów marketingowych, zarówno dla dużych międzynarodowych marek, jak i małych lokalnych przedsiębiorstw. Rozumiemy cele naszych klientów i działamy tak, aby były najlepiej osiągane. Wyróżnienie Premier Google Partner stanowi dla nich kolejne potwierdzenie, że powierzyli prowadzenie kampanii AdWords odpowiednim osobom.

  • Udostępnij
Poprzedni Wpis

Skomentuj

Twój email nie zostanie opublikowany.  Pola obowiązkowe oznaczono *