Handlowiec

Oferta pracy
Handlowiec Michał Grzesik 1 kwietnia 2022
Rozpocznij pracę w naszym dziale handlowym!
W związku z dynamicznym rozwojem naszego działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko Handlowiec. Sprawdź, czego oczekujemy i dlaczego warto pracować w refix!

Handlowiec

Na stanowisko Handlowca szukamy osoby odważnej, która ceni sobie pracę z telefonem, interesuje się sprzedażą oraz ma zacięcie perswazyjne.
Twoje codzienne zadania:

wyszukiwanie potencjalnych klientów przez Internet;

cold calling: telefoniczna prezentacja usług agencji, celem pozyskania wartościowego kontaktu do dalszego briefowania i sprzedaży;

analiza scenariuszy rozmów oraz przygotowywanie własnych zarysów skryptów;

raportowanie pracy;

aktywny udział w kształtowaniu polityki sprzedażowej firmy.

Czego oczekujemy?

umiejętności logicznego myślenia, w tym tworzenia poprawnej argumentacji;

zdolności w formułowaniu myśli w formie pisemnej (nie mylić z umiejętnością pisania);

asertywności;

znajomości podstaw negocjacji;

wysoka kultura osobista.

Czego oferujemy?

staż lub UoP;

pracę dającą pełnię satysfakcji i duże możliwości rozwoju;

mały, zgrany team, w którym każdy może czuć się swobodnie;

wszystkie niezbędne narzędzia pracy: komputer oraz telefon;

wiedzę: otrzymasz dostęp do najlepszych specjalistów od Google Ads (Google Premier Partner), Allegro (Allegro Ads Partner), SEO, Social Media, CMS, Marketing Automation, content marketingu i wielu innych;

pracę w centrum Rzeszowa, 200 m od rynku.

Dokumenty rekrutacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@refix.pl. Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REFIX Daniel Markowski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Chcesz do nas dołączyć?

Weż udział w rekrutacji!