O nas

Zespół

Firma REFIX działa na rynku od 2010 roku. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści od szeroko pojętego marketingu internetowego. Specjalizujemy się przede wszystkim w przeprowadzaniu skutecznych kampanii e-marketingowych (SEO, SEM), zajmujemy się także promocją oraz tworzeniem sklepów internetowych (e-commerce), projektujemy strony internetowe dla firm.

Kompetencje

Obecnie prowadzimy kilkadziesiąt projektów SEO, SEM oraz e-commerce w całym kraju! Sukcesywnie zwiększamy obroty handlowe w sklepach internetowych naszych klientów. Promujemy także wiele lokalnych firm usługowych w sieci, dzięki czemu firmy te notują zwiększoną liczbę zamówień. Pracujemy m.in. dla branży meblarskiej, budowlanej, odzieżowej, przemysłowej i innych.

Misja

Naszym celem jest dalszy rozwój na rynku e-commerce. Uważamy, że tylko ciągłe doskonalenie się w zakresie e-marketingu, tj. nowoczesnych technik promocji, reklamy i sprzedaży w Internecie pozwala osiągnąć sukces na płaszczyźnie e-biznesu. Mamy nadzieję, że nasze kampanie e-marketingowe przyczynią się do rozwoju profesjonalnego rynku SEO, SEM w kraju.

SUKCES TO PROCES

ZDEFINIOWALIŚMY GO W CZTERECH KROKACH

Jak w każdej bardziej skomplikowanej działalności, tak i tutaj podjęcie jakichkolwiek decyzji wymaga wcześniejszej rzetelnej analizy. Pierwsze, co robimy, to wykorzystujemy wszelkie dostępne narzędzia i dane, by przyjrzeć się specyfice twojego biznesu i jego aktualnej kondycji. Sprawdzamy niewykorzystane pola, obserwujemy te, na których się już znajdujesz. Badamy słabe i mocne punkty oraz to, w którym kierunku może podążyć dalsza ekspansja. Jesteś dobry w tym, co robisz – tak samo, jak my. Pozwól, byśmy sprawdzili, co w trawie piszczy!

Wiemy już, gdzie znajdują się błędy i przeoczenia. Ustaliliśmy, w czym jesteś mocny i jakie są twoje możliwości. Czas przyjrzeć się temu, co możemy zrobić dla ciebie więcej. Zaprojektujemy długofalowy kierunek rozwoju, który będzie dostosowany do twoich zasobów. Wspólnie z nami określisz rodzaj i agresywność ekspansji twojego biznesu. Ustalimy wartości, jakimi będziemy się kierować i wprowadzimy cię do świata, w którym – postępując zgodnie z nimi – odniesiesz sukces. Nadchodzi czas przygotowań tego, jak będziemy widoczni na zewnątrz.

To najbardziej twórcza część naszej pracy. Wiemy już, co zmienić i w którym kierunku podążyć. Przygotujemy scenariusz nowego wizerunku twojej działalności i gotowy plan jego realizacji. To od ciebie będzie zależeć, jak bardzo pozwolisz nam działać. Każda zmiana wymaga odwagi i wierzymy, że odważysz się odnieść z nami sukces. Nowa kreacja, jak piękny i dopasowany garnitur czy idealnie leżąca powabna suknia, lśnić będzie swoim blaskiem. Pora pokazać twój nowy wizerunek innym, by mogli zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Zwieńczeniem całego procesu ku rosnącej sprzedaży e-commerce czy coraz większej rozpoznawalności marki jest reklama. To wisieńka na torcie, która uczyni go jeszcze bardziej smakowitym. Z nami pokażesz się innym od najlepszej strony i przekonasz ich, że to, co masz, jest warte ich uwagi. Pokochają cię i stwierdzą, że nie mogą bez twojej działalności żyć. Choć jest to okres zwiększonych wydatków, szybko zorientujesz się, że poniesione koszta zaczną się zwracać z nawiązką. To okres bogatych żniw i dobrej koniunktury dla twojej firmy. Bierzmy się do pracy i zbierajmy plony!